Oferta wycieczki fakultatywnej dostępna u rezydenta TUI w hotelu.

MOTIONGATE™ Dubai

W Motiongate Dubai spotykają się 3 legendarne hollywoodzkie wytwórnie filmowe: Columbia Pictures, DreamWorks Animation i Lionsgate. Przeżyj pełen przygód dzień w świecie kina. Skorzystaj z 27 porywających atrakcji oraz programu rozrywkowego obejmującego aż 15 występów i pokazów tanecznych na żywo. Odwiedź znajdujące się na terenie parku restauracje i stoiska z żywnością fast food, w których można kupić posiłki oraz napoje. Przejedź się 5 kolejkami górskimi i skorzystaj z multimedialnych atrakcji odbywających się w ciemnościach, wieży swobodnego spadania, spływu rwącą rzeką oraz seansów multimedialnych. Obejrzyj pełen energii występ Step Up Dubai, All In! w wielofunkcyjnej sali Hollywood Theater mieszczącej do 1000 widzów. Odkryj świat Shreka, Kung Fu Pandy, Smerfów, bohaterów filmu Hotel Transylwania, Pogromcy Duchów czy Igrzysk Śmierci.

LEGOLAND® Dubai

Odkryj świat LEGO® w parku rozrywki LEGOLAND® Dubai. Skorzystaj z ponad 40 atrakcji o tematyce LEGO, obejrzyj występy i zbuduj własne konstrukcje. Na terenie podzielonego na 6 stref tematycznych parku znajduje się 15 000 figur LEGO zbudowanych z ponad 60 milionów klocków oraz mnóstwo innych atrakcji, zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Każdy członek rodziny na pewno znajdzie coś dla siebie. Rozpocznij zwiedzanie w LEGO® Factory i zobacz, w jaki sposób produkowane są klocki LEGO®. Na pamiątkę otrzymasz też własny klocek LEGO®. Odwiedź również sklep The Big Shop, oferujący największy wybór zabawek LEGO® na całym Bliskim Wschodzie! Wykorzystaj swoje umiejętności i zostań członkiem załogi w The Sea Port. Zdaj egzamin w szkole jazdy i zdobądź oficjalne prawo jazdy LEGOLAND®.

LEGOLAND® WATER PARK

Zanurkuj w świat przygód LEGO® w LEGOLAND® Water Park, jedynym parku wodnym na Bliskim Wschodzie zaprojektowanym specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi. Odwiedź wodny plac zabaw, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodszym dzieciom na pewno spodoba się brodzik DUPLO® Splash Safari, w którym odnajdą wiele postaci z zestawów LEGO DUPLO. Wybierz się z całą rodziną na zjeżdżalnię Red Rush i przemknij krętą trasą, która w dalszej części przekształca się w ogromną rurę. Chwyć swoją matę i pościgaj się z przyjaciółmi na LEGO® Slide Racers. Sprawdźcie, kto dotrze na metę pierwszy na podwójnej zjeżdżalni Twin Chaser. Zbuduj łódkę z klocków LEGO w zewnętrznym obszarze budynku lub stwórz własną tratwę z dużych miękkich klocków.

BOLLYWOOD Parks™

W Bollywood Parks™ Dubai znajdziesz atrakcje, które przyspieszą bicie Twojego serca, oszałamiające występy artystyczne oraz pyszne smakołyki. Dzięki temu biletowi możesz przeżyć dzień pełen przygód. Rozpocznij zwiedzanie od Bollywood Boulevard, gdzie możesz wybrać się na zakupy oraz obejrzeć występy na żywo. Przyłącz się do pościgu za szefem mafii podczas szybkiej i porywającej przejażdżki w tunelu. Przeżyj przygodę w symulatorze jazdy kolejką górską, w ciemnościach strzelaj do bandytów i oglądaj popisy kaskaderskie na żywo! Wybierz się do pierwszego w regionie kina 4D i przeżyj niesamowite chwile! Bollywood Parks™ Dubai to park dla całej rodziny. Znajdziesz tam nawet bollywoodzkie studio produkcyjne, w którym poznasz tajniki powstawania filmów.

Sprawdź oferty pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich -->