Zapytaj o wakacje naszych konsultantów

tel. 556171331
Godziny otwarcia
Pon.-Sob. 09:00-21:00
Niedz.10:00-20:00
*dotyczy niedziel handlowych
zobacz biuro na mapie

Lista biur TUI

Znajdź inne Biuro Podróży TUI w Twojej okolicy.

zobacz wszystkie


"Jedyną różnicą między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata jest to, że ci pierwsi pewnego dnia podnieśli wzrok znad książki, wstali z fotela i ruszyli na spotkanie swoich marzeń." Wojciech Cejrowski, Rio Anaconda
W naszym Biurze TUI CH Ogrody spełnimy Państwa marzenia o podróżowaniu. Doradzimy w wyborze kierunku - zarówno tych dalekich jaki i bliskich.
Nie ważne, czy dopiero chcecie Państwo zacząć realizować swoje marzenia o podróżach czy zwiedziliście już niemal cały świat - z nami zawsze odkryjecie nowe miejsca.
W naszym biurze czeka na Państwa młody, uśmiechnięty, pełne pasji i zaangażowania zespół z zamiłowaniem do podróży, pięknych krajobrazów oraz plaż.
Bardzo chętnie dzielimy się doświadczeniami zdobytymi podczas podróży prywatnych jak i służbowych. Słuchamy naszych Klientów i dopasowujemy oferty do ich potrzeb. Organizujemy wyjazdy dla najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się zarówno w zwiedzaniu, wyjazdach typowo wypoczynkowych oraz rodzinnych.
Długie godziny pracy, bardzo dogodna lokalizacja i duży parking to również atuty naszego biura TUI CH Ogrody.

Nasze Biuro TUI znajduję się w Centrum Handlowym Ogrody na pierwszym piętrze, na przeciwko lodziarni Grycan. W sąsiedztwie naszego biura znajdują się sklepy: H&M, NC+ oraz Pepco.
Najszybciej można nas znaleźć wjeżdżając na 1 piętro schodami przy kawiarni Sowa, następnie kierować się na prawo do końca korytarza.
Serdecznie zapraszamy do wybrania swoich niezapomnianych wakacji razem z nami!

Nasi eksperci

 • Katarzyna Zbień

  Kierownik Biura

  więcej
 • Marta Wierzbicka

  Specjalista ds. Turystyki więcej
 • Angelika Wiśniewska

  Specjalista ds. turystyki więcej
 • Marta Zagrodnik

  Młodszy Specjalista ds. Turystyki więcej