TUI Poland z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową na rynku

Kolejny rok z rzędu TUI Poland przedstawiło najwyższą gwarancję na polskim rynku. Kwota nowej gwarancji wynosi 381 585 251 PLN.

Od 17 września 2018 roku do 16 września 2019 roku, klienci TUI Poland będą chronieni najwyższą gwarancją podróżną na polskim rynku. Zabezpieczenie przewyższyło te ubiegłoroczne o ponad 63 mln PLN.

Gwarancja biura podróży zapewnia m.in. pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu.

Dla klientów stanowi też zabezpieczenie zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana.

Ponadto, gwarantuje klientom zwrot części poniesionej wpłaty za imprezę turystyczną, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu.

PDF    Certyfikat Ubezpieczenia TUI_PL 2018
   
PDF    Certyfikat Ubezpieczenia TUI_PL 2017
   

 

Przynależność do międzynarodowego koncernu turystycznego TUI Group to pewność jakości i bezpieczeństwa

  • gwarancja stabilności i bezpieczeństwa, zabezpieczenia finansowego, lider turystyki z niemieckim kapitałem,

  • usługi na najwyższym poziomie - zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa wszystkie obiekty znajdujące się w naszej ofercie są przed i po sezonie bardzo dokładnie sprawdzane. Profesjonalni rezydenci, polskojęzyczni piloci i telefon alarmowy dostępny w każdej destynacji przez 24h na dobę, sprawiają, że nasi Klienci mogą beztrosko spędzać swoje najważniejsze dni w roku.