Ośrodek Goldeck jest położony przy kameralnej miejscowości Spittal an der Drau w Karyntii - najbardziej nasłonecznionym regionie po austriackiej części Alp. Tereny te stanowią mieszankę wszystkiego, co najlepsze w zimowym szaleństwie: doskonale przygotowane nartostrady, snowpark dla fanów freestyle'u oraz oferta apes-ski na stoku. Warto tu przyjechać i przekonać się o tym na własnej skórze!

Zimowe szaleństwa

Ośrodek Goldeck am Millstaetterse oferuje 33 km tras narciarskich, które łączy sieć 9 nowoczesnych kolejek linowych i wyciągów. Zapewnia to szybkie i bezproblemowe dotarcie do wybranej trasy. Pośród nartostrad króluje czarna trasa w Alpach - Talabfahrt. 8,5 km długości oraz ponad 1600 m przewyższenia robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających narciarzach.

Snowpark Goldeck oferuje doskonałe warunki do freestyle'u, dopasowane do różnych poziomów zaawansowania – zarówno początkujących, jak i zaawanasowanych. Odnajdziecie tam rampy, skocznie, boxy oraz inne atrakcje. Dla dzieci przygotowano również specjalną trasę wzdłuż wyciągu dywanikowego. Doskonałym sposobem na zimowy relaks są wędrówki w rakietach śnieżnych pośród imponującego śnieżnego krajobrazu.

 

Goldeck

Długości tras narciarskich:

Najbliższe ośrodki narciarskie

Zobacz wszystkie ośrodki w regionie